SON TEKNOLOJİ

Yüksek teknolojilerin bulunduğu salonlarımızda, konuşma ve toplantılarınızı, rahatlıkla gerçekleştirin.

100 KİŞİ

Toplantı salonları onlarca misafirinizi aynı anda, aynı konforda rahatlıkla karşılayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

RAHAT

Dilerseniz çay, kahve servisleri de verebilirsiniz. Navona Salonları sizin maksimum seviye rahatlığınız için tasarlanmıştır.

TOPLANTINIZA ODAKLANIN

Son teknolojilerle donatılmış toplantı salonlarımızda size maksimum seviyede hizmet verebilmemiz için tasarladık.

MODERN TASARIM

Özenle kurgulanmış yerleşim, tabandan tavana kadar kaliteli dekorasyon, dikkatle seçilmiş malzemelerden imal edilmiştir.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Üstün teknolojinin konfor ve şık bir dekorasyonla buluştuğu Navona Otel toplantı ve konferans salonları, işiniz için de size en iyi çözümleri sunar, etkinliklerinize profesyonellik, prestij ve kalite katar.

ŞEHİR MERKEZİ

Navona Otel’in toplantı ve konferans salonları; iş toplantıları, bayi etkinlikleri, akademik sunumlar, konferanslar ve seminerler gibi farklı kapasite ve amaçtaki etkinliklerin gereklerini, organizasyonun başından sonuna kadar sorunsuz bir şekilde tamamlayabileceğiniz, uluslararası standartlara sahip yeni ve prestijinizi pekiştirecek kaliteli, konforlu ve özel mekanlardır.

DİĞER SALONLARA GÖZATIN

Üstün teknolojinin konfor ve şık bir dekorasyonla buluştuğu Navona Otel toplantı ve konferans salonları, işiniz için de size en iyi çözümleri sunar. Özenle kurgulanmış yerleşim, tabandan tavana kadar kaliteli dekorasyon, dikkatle seçilmiş malzemelerden imal edilmiş mobilyalar ve modern ekipmanlar ile organizasyona katılanların dikkatleri dağılmadan uzun süreler boyunca birlikte çalışabilecekleri sakin ortam; etkinliklerinize profesyonellik, prestij ve kalite katar.

image description
TOPLANTI SALONU
DOĞU 20+ KİŞİ
image description
TOPLANTI SALONU
GÜNEY 30+ KİŞİ

MİSAFİRLERİMİZ NE DEDİ