SON TEKNOLOJİ

Yüksek teknolojilerin bulunduğu salonlarımızda, birçok servislerimizin keyfine varın.

500+

Salonlar yüzlerce misafirinizi aynı anda, aynı konforda rahatlıkla karşılayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

HİZMET

Özel gününüzü en kaliteli servis ve hizmetlerle taçlandırıyoruz. Profesyonel ekibimiz en özel gününüzde sizin için en iyi olanakları yaratıyor.

TERCİHİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

En özel gününüzde sizin için çalışıyoruz. Navona ailesi, profesyonel kadrosuyla en iyi hizmet için hizmetinizde.

MODERN TASARIM

Özenle kurgulanmış yerleşim, tabandan tavana kadar kaliteli dekorasyon, dikkatle seçilmiş malzemelerden imal edilmiştir.

SERVİS

Her organizasyon iyi servis sunamaz. Her servis de iyi servis değildir. Navona kalitesi ile, profesyonel ekibimizle en iyi servisi alırsınız.

ŞEHRE YAKIN

Lokasyon en özel gününüz için en önemli detaylardan biridir. Navona, lokasyonu itibarı ile Mersin'in en gözde semtlerinden biri olan Pozcu'da yer alır.

SALONLAR

Üstün teknolojinin konfor ve şık bir dekorasyonla buluştuğu Navona Otel toplantı ve konferans salonları, işiniz için de size en iyi çözümleri sunar. Özenle kurgulanmış yerleşim, tabandan tavana kadar kaliteli dekorasyon, dikkatle seçilmiş malzemelerden imal edilmiş mobilyalar ve modern ekipmanlar ile organizasyona katılanların dikkatleri dağılmadan uzun süreler boyunca birlikte çalışabilecekleri sakin ortam; etkinliklerinize profesyonellik, prestij ve kalite katar.

image description
PLATİN
1000 kişi
image description
GOLD
400 kişi
image description
SAFİR
500 kişi
500+ DÜĞÜN
1000+ Mutlu Çift