KURUMSAL

Navona, İtalya’nın Roma kentinde 1. yüzyılda kurulmuş Domitian Stadyumu’nun bir parçası olan şehir meydanının ismidir. Şehrin en önemli ve hareketli meydanlarından birisi olan Piazza Navona, Roma’da halen buluşmalarda kullanılan en önemli kavşak noktalarından biridir. Akdeniz kıyısında bulunan Mersin’in Yenişehir ilçesinin en nezih, sakin ve güvenli semtlerinden biri olan Pozcu’da konumlanan Navona Otel, misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve dekore edilmiş yeni bir konaklama kompleksidir. Ferah ve aydınlık lobisindeki rahat koltuklarda otururken kahvenizi ya da çayınızı içmek veya geniş yayın arşivini okumak için Navona Otel şehirdeki en iyi seçenektir.

Otelimize rezervasyon yaptığınız andan itibaren, otelimizden ayrıldığınız ana kadar, uzman personelimizden profesyonel hizmet alırsınız. Misafirlerimizi en iyi şekilde karşılamak, onların kendilerini evlerinde hissetmelerini ve aradıkları rahatlığı bulmalarını sağlamak için daima elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Mersin’deki yeni Navona Otel’in ismi, İtalya’nın ünlü meydanından gelir. Tipik bir Barok mimari örneği olan Navona Meydanı’ndan esinlenerek tasarlanan dış cephesinden iç dekorasyonuna kadar özel bir tesistir Navona Otel. Lüks, ihtişamlı, ferah ve aydınlık alanlar, Navona Otel’in değerli misafirlerine benzersiz bir deneyim sunmak üzere özel olarak planlanmıştır. Göz alıcı altın rengi, kalite ve mütevazılığı yansıtan dinlendirici kum beji ve ortama hareket katan koyu lacivert kadife kaplamalarla bütünleşen büyük aydınlatma grupları; Navona Otel’in, ismini aldığı Navona Meydanı gibi hareketli, dinamik, ilgi çekici ve benzersiz bir kompleks olmasını sağlar.

Mersin’in önemli bir etkinlik, toplantı, konaklama ve buluşma noktası olmayı hedefleyen Navona Otel, şehrin yeni gözdesidir.

image description

LÜKS

Şık ve göz alıcı tasarımıyla Navona Otel'de kendinizi özel hissedersiniz.

KALİTE

Navona, profesyonel ekip ve yönetim vizyonuyla, kaliteyi ilk planda tutar.

ONLINE REZERVASYON

Yapmanız gereken sadece bilgilerinizi girmeniz, Booking.com üzerinden ya da web sitemizden hemen online rezervasyonunuzu yapın.

ŞEHİR MERKEZİNDE

Navona Otel Mersin’in Yenişehir ilçesinin en nezih, sakin ve güvenli semtlerinden biri olan Pozcu’da konumlanır

DENİZ AYAKLARINIZIN ALTINDA

Akdeniz'in kıyısında, denize 100Metre mesafede bulunan Navona, Akdenizi ayaklarınızın altında hissettirecek bir yapıya sahiptir.

HAVUZ

Akdenizin güneşinde, Navona rahatlığıyla eşsiz bir deneyime ne dersiniz? Navona Otel açık havuzu sürekli hizmetinizdedir.

OYUN SAHASI

Çocuklarımızın oyun alanlarında vakit geçirirken, aklınız onlarda kalmasın. Navona çocuk oyun parkı hizmetinizde.